gallery/papir kopieqqqqq

Milí hosté,

seznamte se prosím s tímto domácím řádem a dodržujte jeho zásady. Přispějete tím k dobrému spolužití všech hostů. Děkujeme.

  1. V celém domě je, vzhledem k plynovému topení, přísný zákaz kouření a zacházení s otevřeným ohněm. Pouze po domluvě či při výpadku proudu lze použít svíčky či petrolejky.
  2. Pokyny k využívání kuchyně a udržování pořádku jsou tam vyvěšeny.
  3. Dodržujte prosím noční klid nejpozději od 22.00 hod. do 07.00 hod. Mějte ohled především na starší hosty či na ty nejmenší. I zvonek je po tuto dobu vypnut.
  4. Každý zodpovídá za svou bezpečnost a rodiče za bezpečnost svých dětí a za případný nepořádek či škody. Rozbité věci ohlašte personálu.
  5. Dbejte na to, aby byl dům stále uzamčený, ale nenechávejte klíče v zámcích.
  6. Pořádek na pokojích si udržujete sami. Pokoj po skončení pobytu předávate do 10.00 hod. uklizený včetně prostorů pod postelemi a za stolky a s vysátými a vyprášenými koberci.
  7. K dispozici máte veškeré volně přístupné prostory a jejich vybavení. Udržujte pořádek a půjčené věci, například knihy a hračky, vraťte vždy na jejich původní místo.
  8. Pokud si rozděláte na zahradě oheň, tak jen tak velký, který by neohrožoval okolní stromy a zaparkovaná auta.
  9. Dbejte pokynů personálu, věnujte pozornost úvodním informacím a seznamte se s umístěním hasicích přístrojů a jističů.
  10. Zahájením pobytu vyjadřujete souhlas s podmínkami Domácího řádu.

 

Boží požehnání pro pobyt a dny další Vám vyprošuje a žehná Vám P. Vendelín Zboroň, farář. Přečtěte si prosím také informace správcové Farního domova.